top of page

26 травня 2021 працівники дошкільного навчального закладу № 41 «Барвінок» комбінованого типу  ознайомились із традиційним щорічним звітом керівника на виробничій нараді; батьківська спільнота розпочала знайомитись із звітом завідувача   ГАНЖІ Світлани на сторінках сайту закладу з 27.05.2021.
За результатами обговорення  було запропоновано:
1.Прийняти звіт керівника за основу.
2.Роботу оцінити на достатньому рівні.
3.З метою ознайомлення із звітом батьків  та громадськості, обговорення й  оцінювання, розмістити текст звіту на веб-сайті ДНЗ.
 
 
                                                                                                                                   Шановні батьки!
Запрошуємо Вас ознайомитись із звітом керівника ДНЗ за 2020/2021 н.р. та долучитися до його обговорення й оцінювання.
Свої  зауваження й пропозиції щодо оцінки діяльності  пропонуємо надавати за телефоном 0619 (5-46-87) та на електронну пошту.  
Запрошуємо до співпраці!  З повагою, адміністрація та колектив ДНЗ.

ЗВІТ
керівника дошкільного навчального закладу №41 «Барвінок» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області
ГАНЖІ Світлани за 2020/2021 н.р.

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів». Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. № 178  та Положення про дошкільний навчальний заклад.
Мета: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.
Завдання звітування:
1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління дошкільним навчальним закладом.
2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління закладом дошкільної освіти.
     

     Дошкільний навчальний заклад № 41 комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області знаходиться за адресою:   вул. Гоголя 136-А,  м. Мелітополь, Запорізька обл., 72313, телефон 8(06192)5-46-87,E-mail: dnz41.barvinok@gmail.com. 
Заклад працює з 26 лютого 1976р., розрахований на 12 груп - 280 місць.  З 1997 року у закладі функціонувало 8 груп. З 2019 року – 6 груп. У 2020/2021 роках відвідує 120 дітей. Режим роботи ДНЗ №41: п’ятиденний з 6.30 до 17.00. Мова навчання – українська. ЗДО має необхідні умови для вирішення освітніх, фізкультурно-оздоровчих заходів, корекційної роботи для дітей компенсуючої групи. 
     Протягом 2020/2021навчального року зміст освітнього процесу здійснювався згідно положень основних нормативних документів, комплексних освітніх програм «Світ дитинства», «Оберіг», Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу, Програми розвитку ДНЗ № 41 «Барвінок» на 2017-2022 рр., розробленої моделі реалізації Програми розвитку, структури організації методичної роботи на 2020/2021н.р., а також, відповідно до власного Статуту.
З метою об'єднання й інтеграції організаційних, методичних,  кадрових зусиль і ресурсів ЗДО з урахуванням різноманітних факторів та умов для досягнення високої якості освітнього процесу та його результатів, що відповідають кращим зразкам і відповідним стандартам творчою групою закладу було розроблено Положення про внутрішню систему забезпечення якості світи в дошкільному навчальному закладі № 41 «Барвінок» комбінованого типу ММР ЗО, яке було схвалене педагогічною радою № 3 від 15.01.2021р. та затверджене наказом № 12 від 15.01.2021. 

 

    АНАЛІЗ ПЕДАГОГІЧНОГО СКЛАДУ
   ДНЗ № 41 укомплектований педагогічними кадрами, до складу якого входять 15 пед. працівників: 1 завідувач, 1 вихователь – методист, 1 практичний психолог, 1 музичний керівник, 1 вчитель – дефектолог/вчитель – логопед, 10 вихователів. З вищою освітою – 14 педагогів, з неповною вищою освітою – 1 педагог. 
   З боку керівника в закладі дошкільної освіти постійно проводиться аналіз кваліфікаційного рівня педагогів та доцільність їх розстановки. У порівнянні з 2019/2020 навчальним роком кваліфікаційний рівень педагогів дошкільного закладу не змінився. На належному рівні пройшли заходи по атестації та курсовій перепідготовці педагогів. У 2020/2021 році атестовано – 5 (п’ять) педагогів, що становить 30 % від загальної кількості педагогів ЗДО.
Відповідно графіку, курси підвищення кваліфікації при КЗ «ЗОІППО» ЗОР пройшли 4 педагоги (Трифонова Л.М., Шевлякова Л.В., М’ягка І.В., Єрошенкова Т.В. (дистанційно), що складає 20 % від загальної кількості педагогів. Базовою технологією підвищення професійної компетентності в умовах карантинних обмежень стали вебінари від Цифрового видавництва MCFR, освітнього проекту «На Урок», «Всеосвіти» тощо. Загалом прийнято участь у 24 вебінарах (34 години). 
   У 2020/2021 н. р. педагоги закладу відвідували міські педагогічні спільноти, школу передового педагогічного досвіду, майстер-класи, про що у них є звіти та відгуки. Як керівник закладу, завжди підтримую та стимулюю творчу ініціативу працівників щодо вдосконалення освітньої роботи, заохочую творчі пошуки, дослідно-експериментальну, інноваційну роботу педагогів. 

 

    УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
    У 2020/2021 навчальному році колектив закладу працював творчо і відповідально. Адміністрація закладу охопила оперативним контролем стан підготовки до навчального року, виконання вимог режиму в ДНЗ, рівень педагогічної майстерності педагогів, що атестуються. Під час «Аукціону інноваційних методик», Кошика пропозицій, майстер-класів, авторських інтерактивних ігор педагоги обмінювались досвідом впровадження  інноваційних технологій,  подолання анти інноваційних бар'єрів у професійній діяльності.
    З метою управлінського регулювання забезпечення якісного вивчення змісту оновленого Базового компонента дошкільної освіти, ознайомлення зі змістом методики ECERS, проведено низку інформаційних меседжів для членів педагогічного колективу, які дозволили визначитись із сильними та слабкими сторонами закладу, можливостями та ризиками в освітньому процесі. Три етапи моніторингу компетентності педагогів щодо змісту оновленого  Базового компонента з використанням експрес-тестів, анкет свідчать про високий та достатній рівні готовності педагогів організовувати освітній процес у закладі освіти, враховуючи зміст і завдання освітніх напрямів оновленого Стандарту.
На ефективність освітнього процесу позитивно вплинула кропітка робота членів педагогічного колективу щодо систематизації власного досвіду та підготовки авторських розробок і методичних посібників, напрацювання та творчі знахідки. Досвід роботи вихователя П’ятигорець О.В. із практичними завданнями та рекомендаціями за проблемою «Вплив кінезіологічних вправ на розвиток інтелектуальних здібностей старших дошкільників» були широко представлені на педагогічній раді та отримали схвалення колег.
   У прагненні особистісного та професійного зростання 6 педагогів закладу (40% від загальної кількості педагогів) приймали участь у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах фахової майстерності: Фестиваль-виставка методичних розробок «Україна – рідний край: батьки завжди поруч» (Єрошенкова Т.В., соціальний відеоролик «Традиції в родині - міць України!»), міський віртуальний  STEM-фестиваль досвіду педагогічних працівників (досвід за темою «Дитяче радіо як засіб формування інформаційної культури дошкільників», автори: Трифонова Л.М., Єрошенкова Т.В., І місце), XII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (інформація про заклад, напрями діяльності, досягнення у форматі буклету), Всеукраїнське заняття доброти (6 педагогів), що стимулює  потребу  в оновленні професійних знань, творчому пошуку, удосконаленні навичок професійної діяльності.
       Інструментами підвищення іміджу й забезпечення відкритості та прозорості діяльності є сайт закладу дошкільної освіти, блоги практичного психолога й вихователя-методиста, сторінка  у соціальній мережі Facebook, канал на YouTubі, випуски журналу «Наш дитячий садок», які цього року набули інтерактивності через застосування QR-кодів.
Ефективним засобом  індивідуалізації розвитку дітей дошкільного віку, що сприяє підтримці їхніх здібностей до певних видів діяльності, зокрема музичної, літературної, рухової, пізнавальної тощо стало залучення 45% вихованців молодшого, середнього та старшого дошкільного віку до гурткової роботи. Керівники гуртків Шевлякова Л.В., П'ятигорець О.В,. М'ягка І.В., Коломієць Н.І., Єрошенкова Т.В. досягли вагомих результатів у створенні умов для забезпечення потреб дошкільників у самореалізації. Результатами цієї роботи стала участь 29 вихованців у міських, обласних, всеукраїнських конкурсах:  «Панночка (паночок) національність», «Музичні перлинки», «Коло друзів», «Танцювальні зірочки», «Знайки англійської мови», «Шахісти», Фестиваль ораторського мистецтва  «Заговори, щоб я тебе побачив», «Стежина до математики», «Творчі зірочки», «Перлинки Запорізького краю» (1 місце, Наказ ДОН Запорізької облдержадміністрації № 284 від 10.06.2021 "Про підсумки обласного фестивалю-виставки «Перлинки Запорізького краю»), обласний конкурс до Місячника безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти, ХІХ-й Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC), Міжнародний Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Янгол» (1 місце, Симоненко Настя, керівник Шевлякова Л.В.).
   Для виявлення дітей пільгового контингенту при прийманні до ДНЗ та протягом 2020/2021 н. р. проводиться соціальне опитування сімей. Складений соціальний паспорт ДНЗ № 41. Практичним психологом розроблені відповідні напрямки роботи з дітьми із багатодітних сімей, діти яких потребують соціальної опіки, діти – переселенці з тимчасово окупованої території України і районів проведення АТО. Протягом року сім'ям надавались консультації практичного психолога. 
   Переорієнтація роботи з сім’єю на налагодження дієвих форм спілкування: проєктна діяльність, конкурси, майстер-класи, виставки, акції; можливості нетворкінгу (спілкування через соціальну мережу Viber, сторінку у Faceboоk, сайт), рекламна продукція – щоквартальний журнал «Наш дитячий садок», буклети та пам’ятки з різних напрямів діяльності ЗДО дають змогу реалізувати принцип партнерської взаємодії, сприяють осучасненню освітнього процесу, оперативному реагуванню на запити й потреби родин, створенню позитивного іміджу закладу.
З метою удосконалення системи контролю упродовж навчального року був проведений тематичний контроль: «Стан організації  сучасного предметно-розвивального середовища ЗДО», «Стан роботи з розвитку емоційного інтелекту дошкільників  в контексті вимог сучасної педагогіки», результати якого показали, що в  дошкільному навчальному закладі робота з даних питань ведеться на достатньому рівні та відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти й програми розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років «Оберіг» та комплексної освітньої програми для дошкільних навчальних закладів «Світ дитинства». Під час вивчення грубих порушень не виявлено, мали місце невеликі недоліки організаційного характеру, які були усунені до закінчення перевірки.  

 

МЕТОДИЧНА РОБОТА
Впродовж 2020/2021 н.р робота методичної служби  ДНЗ № 41 «Барвінок» здійснювалася згідно положень основних нормативних документів, Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу, Програми розвитку ДНЗ № 41 «Барвінок» на 2017-2022 р.р. та була спрямована на реалізацію першого, підготовчого етапу методичної проблеми: «Модернізація освітнього простору ЗДО як середовища особистісного розвитку дитини дошкільного віку».
Зміна формату організації методичної роботи дозволила мотивувати діяльність педагогів закладу на осучаснення змісту й методів освітньої діяльності. А саме, установча  педрада, проведена у формі методичного стартапу «Новій освіті — новий зміст», налаштувала педагогічний колектив на  оновлення стратегії освітньої діяльності, дала змогу спроєктувати структуру методичного зростання педагогів та розв’язання пріоритетних напрямків роботи на 2020/2021 н.р., як то: 
1.«Осучаснення предметно-просторового середовища як чинник підвищення якості освітнього процесу ЗДО»
2.«Розвиток емоційного інтелекту дошкільника засобами партнерської взаємодії». 
Доцільно відзначити високу інформаційну насиченість змісту та результативність педагогічної ради у форматі BarCamp «Середовище, що належить дітям» й групової стимульної форми роботи - Meetup «Моделювання освітнього середовища в ЗДО», які активізували творчий пошук педагогів ЗДО у напрямку створення оптимального розвивального середовища». 
Завдяки активній та плідній роботі, у кожній віковій групі створено відповідний освітній простір, який включає в себе оновлені та модернізовані осередки діяльності: екран настрою, коло вибору, центр ранкових зустрічей, правил групи, стіна творчості, бізіборди та STREAM-лабораторії, метеомайданчик. Динамічною групою (керівник Єрошенкова Т.В.) презентовано «Лайфхаки «Як позбавитись методичного мотлоху?», педагогами розроблено плани-проєкти модернізації груп, створено повний  перелік змістового наповнення осередків груп  на Google-диску, матеріал систематизовано у добірку «Середовище, що належить дітям».
До удосконалення системи знань щодо емоційного розвитку дошкільників спонукала педрада у формі педагогічного гайд-парку «Емоційний інтелект - основа успішного розвитку дошкільника», коуч-сесії «Вплив міжособистісного спілкування на розвиток емоційного інтелекту дошкільника» та «Формула успішності» (тренер - М’ягка І.В.), і як наслідок - вироблення загальної стратегії-моделі та механізмів впливу емоційного інтелекту на різні сфери життєдіяльності здобувачів дошкільної освіти, створення Програми емоційного розвитку дошкільників засобами театральної діяльності, упорядкування Електронного каталогу відео- аудіо матеріалів у віртуальному методичному кабінеті. З метою активізації творчого потенціалу дошкільників організовано конкурс театрального мистецтва, матеріали розміщено на веб-сайті ЗДО. У конкурсі прийняли участь вихованці груп  № 1, № 2, № 3, № 7, № 8.
Продовження роботи Освітнього технопарку  для педагогів «Сучасні тренди в освіті» /техностудії/: «Логоритміка - інноваційна форма роботи під час занять в ЗДО та у повсякденному житті», «Шуть М.М. Школа ігромайстерності», методичний вояж «Кінезіологія в роботі з дітьми дошкільного віку» (педагоги Михальченко Т.М.,  Шевлякова Л.В., П’ятигорець О.В.) дозволило забезпечити вектори змін - зі знаннєвого підходу на діяльнісний, компетентнісний..
Через сервісне обслуговування: узагальнення досвіду педагогів, надання допомоги під час курсової перепідготовки, адресне  консультування вирішуємо потребу постійного методичного вдосконалення педагогів.  Творчому розвитку педагогів, їх професійному становленню та широкому обміну досвідом роботи з колегами міста, області сприяло керівництво педагогами (Шевлякова Л.В., Михальченко Т.М) роботою міських педагогічних спільнот: «Дитина у світі  музичної культури», «Комплексне забезпечення корекційної діяльності в  групах компенсуючого типу»;  участь у обласних тренінгах,  майстер-класах (М’ягка І.В., Єрошенкова Т.В), роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи». 
Виступ вихователя-методиста Трифонової  Л.М. за темою досвіду «Віртуальний методичний кабінет як новий інструмент освітнього менеджменту ЗДО» привернув увагу колег області до апробованої на практиці інновації та методичних надбань колективу, що стало стимулом до творчої самореалізації педагогів.

 

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС
Модернізація освітнього простору позитивно вплинула на результативність освітньої роботи у збагаченні особистого досвіду дитини в різних видах діяльності. Показники моніторингових досліджень на травень 2021р. відповідають достатньому рівню (67%). Динаміка особистісного зростання здобувачів дошкільної освіти складає 23%, що є свідченням доцільності інтеграції проєктних, ІК-, Smart-, STREAM-технологій, освіти для сталого розвитку в освітній процес ЗДО. Найвищі показники (62-72%) за  освітніми напрямами «Особистість дитини», «Гра дитини», «Дитина в світі мистецтва». 
      Фізичний розвиток, укріплення і збереження здоров'я вихованців ніколи не залишалося поза увагою завідувача ДНЗ. Створене в дошкільному закладі інтегративне поле фізкультурно-оздоровчої роботи дає можливість у системі проводити освітньо-виховну роботу з фізичного виховання, забезпечувати дітям медичний супровід, який в умовах карантину набув особливого сенсу. Сестрами медичними старшими закладу розроблено алгоритм проведення ранкового прийому дітей, правила перебування дітей  та  батьків в ДНЗ під час карантинних заходів.
      Охорона праці, безпека життєдіяльності дітей на постійному контролі керівника. У закладі за звітній період не реєструвались випадки  травмувань пов'язаних з освітнім процесом у дітей та виробництвом у працівників.
Злагоджена, творча робота педагогічного колективу дала змогу створити в дошкільному закладі сприятливі умови для ефективної роботи.

 

РОБОТА З НАСТУПНОСТІ ІЗ ШКОЛОЮ ТА БАТЬКАМИ
   Реалізація та методичне забезпечення принципів наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті нового Державного стандарту відбувалась через організацію роботи «Педагогічної вітальні для батьків», відвідування вихователями відкритих уроків, позакласних заходів у школі, спільні тематичні виставки, вернісажі, конкурси; сторінки сайту закладу, блог практичного психолога, оформлення буклетів «Як підготувати дитину до успішного шкільного життя», «QR- портфель для батьків першокласників» тощо.
Рівень готовності дитини до навчання в Новій українській школі безпосередньо залежить від рівня сформованості у неї базових компетенцій, а отже, від якості наданої дитині освіти в дитячому садку. 
Психологічною службою закладу обстежено готовність до навчання дітей, які йдуть до школи: 24 дитини групи старшого дошкільного віку № 7(вихователь Данченко Г.І.)
Висока шкільна зрілість – 9 (37,5%)
Достатня шкільна зрілість – 10 (41,7%)
Середня шкільна зрілість – 5 (20,8%)
Низька шкільна зрілість –  відсутня.

 

ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ
   Організація харчування дітей в закладі, здійснювалася згідно Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України 17.04.2006 за №298/227.
   Рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради  Запорізької області від 13.12.2018 № 272/2 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 24.11.2016 №232/2 «Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 23.06.2016 № 113 з 01.01.2017» - з 01.01.2019 р. норми витрат на харчування однієї дитини в день в закладі дошкільної освіти встановлені у розмірі:
-    в групі для дітей віком до 3-х років – 21,00 грн.
-    в групах для дітей віком від трьох до шести (семі) років – 30,00 грн.
Для забезпечення гарантованого мінімуму задоволення культурно – освітніх потреб населення, соціального захисту сімей, що мають дітей, забезпечено пільговим харчуванням 24 дитини (наказ по ДНЗ від 04.01.2020 № 01/1).
Для дітей з категорії багатодітних родин організовано 50% оплата за харчування. Звільнені від оплати батьки дітей, які є переселенцями  з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції, звільнені від оплати за харчування діти, батьки яких приймають участь в АТО і мають підтверджуючи документи, а також із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).
Але, батькам дітей або особам, які їх замінюють, які не мають реєстрації місця     проживання особи на території м. Мелітополь, розмір плати за харчування встановити в обсязі 100 % від норми витрат на харчування однієї дитини в день, окрім осіб, які проживають та працюють на території міста Мелітополя при наявності підтверджувальних документів.
Продукти харчування та продовольчу сировину постачали регулярно, відповідно до заявок на продукти харчування із супровідними документами відповідно до нормативних вимог. Видача готових страв на групи здійснювалася відповідно до графіка видачі їжі. Постійно здійснювався контроль за якістю та терміном використання продуктів, дотримання технології приготування їжі, проводилося контрольне важення залишків продуктів. Організоване чергування на харчоблоці дало змогу простежити відповідність закладки продуктів з записом у відповідний журнал. Режим харчування здійснювався відповідно до режиму кожної вікової групи.
   Протягом року працювала Рада ДНЗ з харчування, яка згідно плану проводила перевірки стану харчоблоку, якості продуктів, терміни та умови їх зберігання. Медичним персоналом відповідно з вимогами, своєчасно відбираються добові проби, знімаються проби з готових страв. 
В середньому норми виконувались на 85 відсотків. Вартість одного дня складає: ясла – 20,46 грн.; сад – 27,80 грн., середня – 24,13 грн. Аналіз проводився по основним продуктам, які використовуються в харчуванні дітей.  
Треба зазначити, що переважно харчування дітей здійснювалося наближено до норм, було раціональним, збалансованим, різноманітним. 
Від 90% до 100% виконано норми таких продуктів: борошно, хліб, крупи, цукор, олія, молоко, м'ясо, сир; від 80% до 90% - картопля, фрукти; від 70% до 80% - овочі, сир кисломолочний, сметана.
ЗДО забезпечений  необхідною кількістю миючих, дезінфікуючих засобів та спецодягу за рахунок бюджетних коштів.

 

 

   МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Лікувально - профілактичну роботу в дошкільному закладі веде сестрамедична старша Микитась Н.М. - яка постійно контролює стан фізкультурно -  оздоровчої роботи з дітьми всіх вікових груп. Виконують заходи профілактичного характеру: антропометрію, визначення гостроти зору, перевірку постави, огляд на педикульоз та лікар – невролог Данилова В.І. –яка здійснює медичне обслуговування дітей з порушенням інтелекту групи компенсуючого типу № 1. 
Для зниження захворюваності колективом ведеться кропітка профілактична робота, зокрема це:
1. Забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострими респіраторними інфекціями та заборона допуску до роботи осіб з ознаками респіраторного захворювання.
2. Наявність профілактичних щеплень згідно віку дітей.
3. Розробка та виконання плану протиепідемічних заходів.
4. Дотримання вимог особистої  санітарії і гігієни.
5. Здійснення гартування вихованців.
6. Організація фізичного виховання.
7. Чітке виконання дотримання режиму дня.
8. Взаємодія медсестри дошкільного закладу з сімейними лікарями.
ЗДО у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів забезпечений медикаментами, засобами дезінфекції та антисептиками.

 

  ПРО СТАН ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ
На виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про дорожній рух», «Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» був проведений аналіз стану травмування вихованців у 2020-2021 навчальному році, який показав, що колективом закладу освіти проводиться відповідна робота щодо запобігання травматизму та збереження життя і здоров’я дітей:

  • у відповідності до вимог велась документація; 

  • своєчасно видавались настановні та підсумкові накази; 

  • стан роботи з даних питань розглядався на нарадах; 

  • призначались відповідальні за роботу із запобігання всіх видів дитячого травматизму; 

  • проводились вступні, первинні, цільові, позапланові інструктажі та практичні заняття з евакуації;

  • вчасно проводились обстеження та приймання комісією дошкільного закладу приміщень підвищеної небезпеки, спортивної зали і спортивного майданчика, малих форм щодо готовності до нового навчального року зі складанням відповідних актів, проводилось випробування спортивного обладнання;

  • в кожній групі обладнано куточок  безпеки.

   На виробничих нарадах (1 раз на місяць) розглядались питання безпеки життєдіяльності, стан та попередження дитячого травматизму. 
   Відповідно до річного плану роботи ДНЗ, протягом року, проведено безліч занять у групах з питань ознайомлення дітей з правилами безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки, навчання дітей безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Один день на тиждень (п’ятниця) визначений Днем безпеки (профілактика дитячого травматизму - ПДТ). 
   Під час тижня знань з вихователями були проведені додаткові інструктажі, консультації, бесіди, тестування для визначення рівня обізнаності педагогів щодо безпеки життєдіяльності вихованців, організовано перегляд презентацій.
   Для батьків вихованців: 
оформлені папки-пересувки щодо запобігання дитячого травматизму;
надані поради, консультативні матеріали в інформаційних куточках;
батьківські збори, сторінка на сайті ДНЗ «Безпека для дорослих і малят».
   В 2020/2021 н. р. травм отриманих вихованцями в ЗДО - не зафіксовано.

 

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ЩОДО УКРІПЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО–ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ
Протягом 2020/2021 навчального року фінансування дошкільного навчального закладу здійснювалось тільки за бюджетний кошт.
В 2020 році, з міського бюджету виділено кошти на забезпечення основних  потреб дошкільних навчальних закладів, які раніше лежали на плечах батьків. Виділена сума (2 млн. грн.) відповідає тій кількості грошей, які, згідно зі звітами батьківських комітетів, дошкільний заклад витрачав за рік. Тобто, батьки повністю звільнені від придбання канцтоварів, паперу, ремонту оргтехніки, придбання будматеріалів, господарських засобів.
Кошти на придбання канцелярії, книг складського обліку, бланків меню-вимога, ремонту оргтехніки,заправки картриджів, забезпечення миючими засобами, господарчими товарами, медикаментами, перев’язувальними матеріалами та інші витрати виділяються управлінням освіти для ДНЗ №41 щоквартально, відповідно до запиту завідувача.
Власними силами проведено поточний ремонт майданчиків, прогулянкових веранд, спортивного обладнання. Під час  місячника з благоустрою території закладу висаджені кущі троянд, самшиту, квіти. Оновлені клумби кожної групи.

ПІДСУМКИ
Підводячи підсумки минулого навчального року можна стверджувати, що робота з дітьми велась систематично, цілеспрямовано, комплексно, з урахуванням вікових можливостей дітей та відповідно до вимог оновленого Базового компоненту. Обрані форми і методи, об’єднання зусиль адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи.
Але, є труднощі, які необхідно вирішувати це: капітальний ремонт харчоблоку та приміщення пральні, придбання холодильної шафи для зберігання овочів, заміна дитячих ліжечок у групах; ремонт підлоги прогулянкових павільйонів груп №3, № 4, № 5, № 7 № 8, відновлення освітлення території,огорожі ЗДО; ремонт електрощитів; заміна електропроводки, ремонт музичної зали. 

 

Завідувач дошкільного   навчального закладу № 41          Світлана ГАНЖА
 

І. Придбано за бюджетні кошти:

Перелік
отриманих послуг та придбаних матеріалів за кошти місцевого бюджету та за поза бюджетний кошт по дошкільному навчальному закладу № 41 «Барвінок»  за 2019/2020 н. р.

3.PNG
2.PNG

КОШТОРИС

придбаних матеріалів по дошкільному навчальному закладу № 41 «Барвінок» за 2017/2018 н.р. 

(з вересня 2017 р. по травень 2018 р.)

1 (1).JPG

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ
придбаного інвентарю та виконаних ремонтних робіт
по дошкільному навчальному закладу № 41 «Барвінок»
за 2016/2017 н.р.

Фін. звіт 2016-2017.JPG

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ
придбаного інвентарю та виконаних ремонтних робіт
по дошкільному навчальному закладу № 41 «Барвінок»
за 2015/2016 н.р.

фін.15-16. 3.JPG
Фін 2015-16.1.JPG
Фін. 15-16. 2.JPG
bottom of page